![]() |
|
#11
|
||||
|
||||
|
Fajna fotka
![]() To, że nie chce się odczepić to normalne - to cecha każdego Pam'a ![]() Ps. Co to za paseczek?
__________________
Pozdrawiam Rafał |
|
#12
|
||||
|
||||
|
Thx. Pasek-OEM krokodylek tylko, że brązowy zamiast standardowego czarnego.
![]() |
|
#13
|
||||
|
||||
|
|
|
#14
|
||||
|
||||
|
|
|
#15
|
||||
|
||||
|
|
|
#16
|
||||
|
||||
|
Paneristi & Lancisti
![]() Ostatnio edytowane przez AdamLuczak : 26-03-2010 o 18:22. |
|
#17
|
||||
|
||||
|
spider, proszę o zdjęcia max 800 x 600 !
adam |
|
#18
|
||||
|
||||
|
Ok, sorki, będę pamiętał. Ale dwa razy do tej samej wody sie nie wchodzi więc kolejne zdjęcia bedą jak będzie wena
Np jak zakupie oponki do auta. Pam na Pirelli pozdrawiam starszyznę |
|
#19
|
||||
|
||||
|
|
|
#20
|
||||
|
||||
|
Tej marinie wyjątkowo pasuje ten brązowy pasek.
(chyba sobie taki sprawię )
__________________
Pozdrawiam Rafał |